Strona główna O firmie Nasza nowa oferta na rynku Nieruchomości Systemy solarne Kontakt   
Kategorie
Domy (6)
Działki i grunty (8)
Garaże (3)
Lokale użytkowe (12)
Magazyny i hale (3)
Mieszkania (16)
Wyszukiwarka
 Szukaj słów: 
 Miejscowość: 
 Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od: 
do: 
O firmie
 

O Firmie

Agencja "LOKAL 2" działająca od 1991 roku, w 2016 roku przekształciła się spółkę z o.o. o nazwie "CER-MOT" z siedzibą pod tym samym adresem i w tym samym składzie pracowników. Skorygowaliśmy nieznacznie używane dotychczas LOGO dodając tylko nową nazwę, tak aby nasi dawni klienci nie zapomnieli o nas. Możemy się pochwalić że jesteśmy jednym z najdłużej działających biur nieruchomości na Śląsku oraz w Polsce. Uczestniczyliśmy w kilku tysiącach transakcji zbycia mieszkań, domów, kamienic, parcel budowlanych, obiektów przemysłowych, terenów pod stacje benzynowe, hipermarkety, placówki bankowe. Do Państwa dyspozycji jest doświadczony zespół pracujący od początku założenia firmy (1991r), który posiada 2 licencje zawodowe (nr 842, 857 nadane w 2000 roku). Aktywnie uczestniczymy w budowaniu standardów zawodowych pośredników. Na bieżąco uczestniczymy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy jednym z członków założycieli Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Polisa nr 903012871660 wykupiona na rok 2019 w STU Ergo Hestia.Nowość! Oferujemy systemy solarne z dotacją NFOŚiGW


o firmie


Agencja oferuje usługi pośrednictwa w kupnie-sprzedaży, najmie i wynajmie: mieszkań, kamienic, budynków jednorodzinnych, lokali handlowych, biurowych, magazynowych i innych nieruchomości.
Dojazd - tramwajem do Rynku - autobusem do dworca PKP lub do ul. Mickiewicza.
Na budynku znajdyje się szyld reklamowy. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych ofert oraz usług, zgodnie z przyświecającą nam od wielu lat dewizą: "Z nami wygodnie".


Dodatkowa oferta na rynku nieruchomości
Ważne adresy Polityka plików Cookie Nasi partnerzy KontaktAdmin  | www.lokal2.pl |