Strona główna O firmie Nasza nowa oferta na rynku Nieruchomości Systemy solarne Kontakt   
Kategorie
Domy (5)
Działki i grunty (9)
Garaże (2)
Lokale użytkowe (11)
Magazyny i hale (3)
Mieszkania (12)
Wyszukiwarka
 Szukaj słów: 
 Miejscowość: 
 Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od: 
do: 
Nasza nowa oferta na rynku
 

Jako Agencja Nieruchomości Lokal 2, biuro z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, proponujemy nową usługę: remont mieszkania, lokalu, albo aranżację nowego wystroju. Oferujemy współpracę najlepszych architektów i dekoratorów wnętrz oraz fachowców z branży budowlanej. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej nowej oferty.


Możecie Państwo zaplanować sami remont swojego mieszkania, domu, lokalu od podstaw, po najmniejszy element wystroju. Zajmiemy się szczegółami od A do Z. Wybrany obiekt powierzymy zawodowcom i artystom. Wysłuchają oni Państwa sugestii, stworzą projekt, który jeśli zostanie zaakceptowany, będzie realizowany w najkrótszym możliwym terminie i zgodnie z Państwa możliwościami finansowymi.


Przeprowadzimy Was przez wszystkie etapy projektu:- wyszukanie dla inwestora odpowiedniego terenu pod jego inwestycję,


- sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości oraz jej przydatności do konkretnej inwestycji,


- wykonanie koncepcji architektonicznej bądź urbanistycznej,


- przygotowanie wniosku w celu uzyskania warunków zabudowy,


- przygotowanie wniosku w celu uzyskania warunków przyłączy (woda, gaz, prąd, itd.),


- wykonanie badania gruntu,


- wykonanie raportu o oddziaływaniu inwestycji na środowisko,


- wykonanie podkładów geodezyjnych terenu inwestycji,


- wykonanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej,


- wykonanie ekspertyzy budowlanej,


Kolejne fazy realizacji:


Kompleksowy projekt wnętrz mieszkalnych i użytkowych


W skład kompleksowego projektu wchodzi inwentaryzacja remontowanej lub ocena projektu nowo powstałej nieruchomości, projekt koncepcyjny (w co najmniej dwóch wersjach), projekt aranżacyjny (dobór kolorystyki, oświetlenia, mebli, ceramiki łazienkowej i innych elementów wyposażenia wnętrz), wizualizacje komputerowe 3D, projekt techniczny (konieczny dla wykonawcy w celu prawidłowej realizacji projektu) oraz kosztorys inwestorski (bez uwzględnienia kosztów robocizny).


Projekt koncepcyjny - czyli "pomysł na wnętrze"


Projekt koncepcyjny to płaski rzut projektowanych pomieszczeń z rozmieszczeniem ścian działowych oraz wszystkich mebli i sprzętów, a więc z określeniem funkcji przestrzeni. Taki projekt powstaje szybko i jest stosunkowo tani.


Projekt aranżacyjny


Zawiera wszystko to, co projekt koncepcyjny, plus aranżację wnętrza - dobór oświetlenia, kolorystyki, mebli, sprzętów AGD, ceramiki łazienkowej itd. W ramach tego projektu otrzymujcie Państwo również kosztorys. Dobór wszystkich elementów wyposażenia jest oczywiście dostosowany do Państwa wymagań i możliwości finansowych. Otrzymujecie Państwo również informację, gdzie i w jakiej cenie możecie zakupić wszystkie dobrane elementy wnętrza. Do projektu aranżacyjnego można zamówić również wizualizacje.


Wizualizacje komputerowe 3D


Umożliwiają one "zobaczenie" wnętrza nieruchomości jeszcze przed realizacją projektu. Doskonale pomagają w decyzji co do ostatecznego kształtu wnętrza. Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości wizualizacje fotorealistyczne.


Nadzór autorski


Nad naszymi realizacjami możemy sprawować nadzór autorski. Ilość naszych wizyt na budowie uzależniona jest od oczekiwań klienta.


Konsultacja architekta wnętrz


Proponujemy jednorazowe spotkanie z naszym architektem wnętrz. Architekt dojeżdża na miejsce budowy/remontu nieruchomości, przywozi ze sobą próbki podłóg, fornirów, paletę barw, katalogi meblowe i próbuje na miejscu pomóc w podjęciu korzystnych decyzji odnośnie aranżacji i wystroju wnętrza. Jest to doskonała usługa dla osób nie mających czasu na pełny zakres prac projektowych.


Wizyty w sklepach z wyposażeniem wnętrz


Dla osób mających problem z dokonywaniem wyborów elementów wyposażenia wnętrz, proponujemy wspólną wizytę
w wybranych sklepach wnętrzarskich.


Zapraszamy do współpracy!


O firmie

Ważne adresy Polityka plików Cookie Nasi partnerzy KontaktAdmin  | www.lokal2.pl |